Thaiföld leghíresebb úszó piaca (Damnoen Saduak) Bangkoktól mintegy 100 kilométerre található. 1866-ban kezdték a csatornahálózatot kiépíteni IV Ráma király parancsára

Thaiföld - Phuket / Andaman Seaview Hotel**** - budapest, Repülő

Thaiföld - Phuket / Andaman Seaview Hotel**** - budapest, Repülő  4*

Thaiföld, Phuket
Indulások: 2026.07.07-tól
Időpontok: 15 db
Ellátás: reggeli
Típus: Tengerparti üdülés
Besorolás: 4*
Szállás: Hotel
Utazás: menetrendszerinti járattal

A szállodát mindössze egy utca választja el a csodálatos Karon Beach homokos strandjától. A környéken több étterem, vásárlási és szórakozási lehetőség található. A 161 szobával rendelkező hotel a repülőtértől körülbelül 45 kilométer távolságra van.

Szobatípusai: Superior, deluxe, superior pool access, deluxe pool access, családi lakosztályok.

Szoba felszereltsége (superior): Alapterülete kb. 40 m2. Felszereltségéhez tartozik a légkondicionáló, fürdőszoba káddal és zuhanyzóval / WC, hajszárító, satelite TV, WIFI (térítés ellenében), telefon, tea/kávéfőző, minibár (térítés ellenében), széf, esernyő, strandtáska, strandtörülköző, erkély vagy terasz.

Ellátás: Reggeli, Felár ellenében félpanzió vagy  teljes panziós ellátás is igényelhető.

Szolgáltatások, sport: Éttermek, bárok, konferenciaterem, 2 medence, gyerekmedence, SPA, fitness terem, mosoda, 24 órás szobaszervíz.

A részvételi díjakat befolyásolhatja a repülőjegyek változása!
Helyszínen fizetendő belépési díj: 300 THB.

Az utazás más időpontban is lehetséges, kérje ajánlatunkat!



Az utazás menetrendszerinti repülőjáratokkal történik, a repülőjegy árának változása befolyásolhatja a részvételi díjat!

475 500 Ft/fő-től +

Thaiföld leghíresebb úszó piaca Bangkoktól mintegy 100 kilométerre található. 1866-ban kezdték a csatornahálózatot kiépíteni IV. Ráma király parancsára. A piac mai napig őrzi báját, sőt üdítő látvány, hogy nem turisták, hanem a helyi lakosok látogatják többségében. 

Legjobb a reggeli vagy a délelőtti órákban kilátogatni a piacra, amikor több száz csónak indul útra. Az árusok nem erőszakosan, hanem kedvesen kínálják portékáikat, melyek főleg zöldségek, gyümölcsök, igaz napjainkra megjelentek a különböző ajándéktárgyak is a csónakokban.

A csatornákat cölöpökre épített házak szegélyezik, melyek a piac szerves részét képezik, hiszen itt is folyik az árusítás. Ezt a színes kavalkádot mindenképp érdemes megtekinteni, ha Thaiföldön járunk, melynek hangulata semmihez sem hasonlítható.

Ha személyesen átélnéd, itt tudsz jelentkezdni